Meny

Våre talentjegere

 

kristoffer

Talentjeger AS
Vår felles kontaktinfo
post@talentjeger.no
920 40 888

Alle generelle henvendelser
rettes hit.

kristoffer

Kristoffer Borknes
Gründer og daglig leder
kristoffer@talentjeger.no
414 74 679

Kristoffer har 11 års erfaring
fra salg, ledelse, rekruttering
og bemanning av prosjekter
for bl.a. Acer, Netcom,Telenor, Santander Consumer bank,
Umoe IKT og Telio Telecom. Kristoffer har de siste årene vært medgründer, daglig leder og forretningsutvikler i Adicio As, og startet i 2015 Talentjeger As.

frederico

Frederico Aronius
Salgssjef
frederico@talentjeger.no
928 27 877

Informasjon kommer!

stian

Stian Øyen
Rekrutteringsleder
stian@talentjeger.no
900 11 010

Informasjon kommer!

logo talentjeger

Miriam Sandberg Gundersen
Talentspeider
miriam@talentjeger.no
482 04 322

Miriam fullførte en bachelor i
HR-og Personalledelse våren 2017. Hun har 6 års erfaring innen salg, blant annet fra Telia Norge.
 

tomerik

Tom Erik Øverbø
Talentjeger
tomerik@talentjeger.no
920 88 686

Tom Erik har jobbet med rekruttering og bemanning
i Talentjeger siden 2016.
Før dette har han seks år
i SatsElixia med salg og kundebehandling.
Han har en bachelor i pedagogikk og fullfører en bachelor i
HR og personalledelse våren 2018.

kristoffer li eriksen

Kristoffer Li Eriksen
Talentspeider (permisjon)
kle@talentjeger.no
480 61 851

Kristoffer har tidligere erfaring innen direktesalg og salgsledelse. Han fullfører en bachelor i markedsføring og salgsledelse våren 2018.

michael

Enzo Maniscalco
Talentspeider
enzo@talentjeger.no
950 100 41

Enzo er utdannet kreativ tekstforfatter, og fullfører en bachelor i HR og personalledelse, våren 2018.
Han har lang erfaring fra salgsbransjen og vet hva som skal til for å lykkes på arbeidsplassen.

adm marked

Siri Børresen
Administrasjons- og markedssjef
siri@talentjeger.no
454 00 345

Siri har 11 års erfaring innen salg, salgsledelse, rekruttering og markedsføring.
Hun har tidligere jobbet
i selskap som  FINN.NO,
SGSC og Telio Telecom.
I dag leder Siri
3 avdelinger hos oss; administrasjon, HR og marked. 

michael

Mailen Borkø
Administrasjons- og HR-ansvarlig
mailen@talentjeger.no
911 33 165

Mailen startet å jobbe med bemanning og rekruttering under studietiden,
samtidig som hun tok en
Bachelor i Administrasjon og Ledelse.
Siden dette har hun jobbet i StudentConsulting som rekrutterer, kundeansavarlig og rekrutteringssjef.
I Talentjeger startet hun i
2017 som Talentjeger,
og har nå funnet sin plass med mer administrative
og HR relaterte oppgaver i Administrasjonsavdelingen.

michael

Brian Furnes
Talentspeider
brian@talentjeger.no
991 09 334

Brian har erfaring med salg på telefon fra Intermedia, dørsalg fra Verisure og teamleder fra Mediesalg. Samlet har han over 4 års erfaring fra salg, rekruttering og ledelse.

karoline

Karoline Ranem Rønsdal
Talentspeider
karoline@talentjeger.no
974 25 850

Informasjon kommer!

marcelius

Marcelius Skordal
Talentspeider
marcelius@talentjeger.no
958 43 848

Informasjon kommer!

Her finner du oss

Registrer din CV

cv